Tone (1.1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: List
bn: তালিকা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
