Tone (1.1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: List
eo: Listo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Authored on
eo: Verkita je
