Tone (1.1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: List
is: Listi

en: Edit
is: Broyt

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Authored on
is: Skrivað tann
