Tone (1.1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: List
ka: სია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored on
ka: დაიწერა
