Tone (1.1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: List
km: បញ្ជី

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
