Tone (1.1.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: List
fa: سجل

en: Edit
fa: تدوین

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: هویت

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Identity
fa: شناسایی

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: - Select -
fa: - انتخاب -
