Tone (1.1.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: List
pt: Lista

en: Edit
pt: Editar

en: Label
pt: Rótulo

en: View
pt: Ver

en: Updated
pt: Atualizado

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Created
pt: Criado

en: Identity
pt: Identidade

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Selector
pt: Seletor

en: Changed
pt: Alterado

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Renderer
pt: Renderizador
