Tone (1.1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: List
ro: Listă

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Created
ro: Creat

en: Identity
ro: Identitate

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat

en: - Select -
ro: -Selectați-
