Tone (1.1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
