Tone (1.1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: List
sl: Seznam

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
