Tone (1.1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: List
sr: Листа

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
