Tone (1.1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: List
tr: Liste

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Identity
tr: Kimlik

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Selector
tr: Seçici

en: Changed
tr: Değişti

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Hash
tr: Karma
