Tool API (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Value
gl: Valor

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: updated
gl: actualizado

en: created
gl: creado

en: Number
gl: Número

en: Message
gl: Mensaxe

en: Text
gl: Texto

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Sent email to %recipient
gl: Enviar correo-e a %recipient

en: The subject of the message.
gl: O asunto da mensaxe.

en: Role ID
gl: ID do rol

en: Fields
gl: Campos

en: Amount
gl: Cantidade

en: Recipient
gl: Recipiente

en: String
gl: Cadea

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Undefined
gl: Sen definir

en: Limit
gl: Límite

en: Entity
gl: Entidade

en: Results
gl: Resultados

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Context
gl: Contexto

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Entities
gl: Entidades

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Create @entity_type
gl: Crear @entity_type
