Tool API (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: List
gu: સૂચિ

en: Subject
gu: વિષય

en: updated
gu: અદ્યતિત

en: created
gu: રચાયું

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Message
gu: સંદેશ

en: Text
gu: લખાણ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: String
gu: સ્ટ્રીંગ

en: Tools
gu: સાધનો

en: Undefined
gu: અનિર્ધારિત

en: Result
gu: પરિણામ

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Results
gu: પરિણામો

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
