Tool API (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: Number
ku: ژمارە

en: Message
ku: پەیام

en: Text
ku: دەق

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Sent email to %recipient
ku: ئیمێل بنێرە بۆ %recipient

en: The subject of the message.
ku: ناونیشانی پەیام.

en: Recipient
ku: وەرگر

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا
