Tool API (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Value
te: విలువ

en: List
te: జాబితా

en: Subject
te: విషయం

en: updated
te: తాజాకరించబడినది

en: created
te: సృష్టించబడినది

en: Number
te: సంఖ్య

en: Message
te: సందేశం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: String
te: పదబంధం

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: Result
te: ఫలితం

en: Results
te: ఫలితాలు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Context
te: సందర్భం
