Tool API (1.0.0-alpha10) - en to eo translation catalogue (33 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: updated
eo: ĝisdatigita

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Required
eo: Bezonata

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Sent email to %recipient
eo: Sendis retpoŝton al %recipient

en: The subject of the message.
eo: La temo de la mesaĝo.

en: Log message
eo: Protokol-mesaĝo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Recipient
eo: Ricevonto

en: String
eo: Signovico

en: Provider
eo: Provizanto

en: Undefined
eo: Nedifinita

en: Results
eo: Rezultoj

en: Translatable
eo: Tradukebla

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: Trigger
eo: Ekagilo
