Tool API (1.0.0-alpha10) - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Send email
ka: ელ. ფოსტის გაგზავნა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: updated
ka: განახლებულია

en: Number
ka: რიცხვი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Text
ka: ტექსტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Sent email to %recipient
ka: წერილის გაგზავნა %recipient-თან

en: The subject of the message.
ka: შეტყობინების სათაური.

en: Role ID
ka: როლის ID

en: Fields
ka: ველები

en: Recipient
ka: მიმღები

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Result
ka: შედეგი

en: Results
ka: შედეგები

en: Translatable
ka: თარგმნადი
