Tool API (1.0.0-alpha10) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: updated
kk: жанартылған

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Sent email to %recipient
kk: %recipient ке email жіберу

en: The subject of the message.
kk: Хаттың тақырыбы

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: Fields
kk: Өрістер

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: String
kk: Жазба жолы

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Trigger
kk: Триггер
