Tool API (1.0.0-alpha10) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Number
km: លេខ

en: Message
km: សារ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Sent email to %recipient
km: ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅ %recipient

en: The subject of the message.
km: ប្រធាន​បទ​សារ ។

en: Log message
km: សារ​កំណត់ហេតុ

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Add another item
km: បន្ថែម​ធាតុ​មួយ​ទៀត

en: Context
km: បរិបទ

en: Trigger
km: គន្លឹះ
