Tool API (1.0.0-alpha10) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: User
mg: Mpampiasa
