Tool API (1.0.0-alpha10) - en to mn translation catalogue (26 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: updated
mn: шинэчлэгдсэн

en: Number
mn: Дугаар

en: Message
mn: Зурвас

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Sent email to %recipient
mn: %recipient руу и-мэйл илгээгдсэн

en: The subject of the message.
mn: Мэдээний агуулга.

en: Log message
mn: Журналын зурвас

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Translatable
mn: Орчуулах боломжтой

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх

en: Trigger
mn: Эхлүүлэгч/Гох
