Tool API (1.0.0-alpha10) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Send email
sl: Pošlji e-pošto

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: updated
sl: posodobljeno

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Text
sl: Besedilo

en: User
sl: Uporabnik

en: The subject of the message.
sl: Zadeva sporočila.

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: String
sl: Niz

en: Results
sl: Rezultati

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: Context
sl: Kontekst
