Tool API (1.0.0-alpha10) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: updated
sq: u përditësua

en: Message
sq: Mesazhi

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Sent email to %recipient
sq: Email dërguar tek %recipient

en: The subject of the message.
sq: Subjekti i mesazhit.

en: Log message
sq: Mesazhi i log

en: Recipient
sq: Marrës

en: String
sq: Vargu

en: Results
sq: Rezultatet

en: Context
sq: Konteksti
