Tool API (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: List
cy: Rhestr

en: Subject
cy: Testun

en: updated
cy: wedi ei ddiweddaru

en: Number
cy: Rhif

en: Message
cy: Neges

en: Text
cy: Testun

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Sent email to %recipient
cy: Gyrru e-bost i %recipient

en: The subject of the message.
cy: Pwnc y neges.

en: Fields
cy: Meysydd

en: Recipient
cy: Derbynnydd

en: String
cy: Llinyn

en: Tools
cy: Arfau

en: Limit
cy: Terfyn

en: Results
cy: Canlyniadau

en: Select
cy: Dewis

en: Context
cy: Cyd-destun

en: Offset
cy: Ongli
