Tool API (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: updated
pl: zaktualizowany

en: created
pl: utworzono

en: Number
pl: Liczba

en: Message
pl: Wiadomość

en: Text
pl: Tekst

en: User
pl: Użytkownik

en: Sent email to %recipient
pl: Wysłano e-mail do %recipient

en: The subject of the message.
pl: Temat wiadomości.

en: Role ID
pl: ID roli

en: Fields
pl: Pola

en: Amount
pl: Ilość

en: Recipient
pl: Adresat

en: String
pl: Napis

en: Channel
pl: Kanał

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Undefined
pl: Niezdefiniowany

en: Result
pl: Wynik

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Entity
pl: Encja

en: Results
pl: Wyniki

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Select
pl: Wybierz

en: Context
pl: Kontekst

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: The message that should be sent.
pl: Wiadomość, która powinna być wysłana.

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Entities
pl: Encje

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Entity List
pl: Lista encji

en: Entity Type ID
pl: ID Typu Encji

en: Create @entity_type
pl: Stwórz @entity_type
