Tool API (1.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Value
ps: بيه

en: List
ps: لړ

en: Subject
ps: موضوع

en: updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Message
ps: پيغام

en: Text
ps: متن

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Tools
ps: توكي

en: Results
ps: پایلې

en: Select
ps: غوره

en: Bundle
ps: بنډل
