Tool API (1.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: Image
af: Beeld

en: configure
af: verstel

en: Role
af: Rol

en: Moderation
af: Moderasie
