Tool API (1.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Logging
ar: تسجيل

en: None
ar: لا شيء

en: Message
ar: الرسالة

en: Image
ar: الصورة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: configure
ar: ضبط

en: Role
ar: دور

en: Port
ar: منفذ
