Tool API (1.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Image
ast: Imaxe

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: configure
ast: configurar

en: Role
ast: Rol

en: Port
ast: Puertu
