Tool API (1.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Logging
az: Giriş

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Image
az: Şəkil

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Role
az: Rollar
