Tool API (1.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Logging
be: Уваходжу

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: Image
be: Малюнак

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: API Key
be: Ключ API

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Role
be: Роля

en: Port
be: Порт
