Tool API (1.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: Image
bg: Снимка

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: configure
bg: конфигурирай

en: Role
bg: Роля

en: Port
bg: Порт
