Tool API (1.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Image
bo: པར་རིས

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ
