Tool API (1.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Logging
ca: Registre

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Image
ca: Imatge

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: configure
ca: configura

en: Role
ca: Rol

en: install
ca: instal·la

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Chat
ca: Xat
