Tool API (1.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: None
cs: Žádné

en: Message
cs: Zpráva

en: Image
cs: Obrázek

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: configure
cs: nastavení

en: Moderation
cs: Moderování
