Tool API (1.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: None
cy: Dim

en: Message
cy: Neges

en: Image
cy: Delwedd

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: configure
cy: ffurfweddu

en: Role
cy: Swyddogaeth
