Tool API (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Logging
da: Logning

en: None
da: Ingen

en: Message
da: Meddelelse

en: Image
da: Billede

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: API Key
da: API-nøgle

en: configure
da: indstil

en: An error occurred
da: Der opstod en fejl

en: Role
da: Rolle

en: install
da: installér

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration
