Tool API (1.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Image
el: Εικόνα

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: configure
el: ρύθμιση

en: Role
el: Ρόλος

en: Port
el: Θύρα
