Tool API (1.0.0-alpha3) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Logging
es: Registro

en: None
es: Ninguno

en: Message
es: Mensaje

en: Image
es: Imagen

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: API Key
es: Clave API

en: configure
es: configurar

en: Model
es: Modelo

en: An error occurred
es: Sucedió un error

en: Role
es: Rol

en: Port
es: Puerto

en: install
es: Instalar

en: Moderation
es: Moderación

en: Save Configuration
es: Guardar configuración
