Tool API (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Logging
et: Logimine

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Image
et: Pilt

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: configure
et: seadista

en: Model
et: Mudel

en: Role
et: Roll
