Tool API (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Logging
eu: Sarbidea

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Image
eu: Irudia

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: configure
eu: konfiguratu

en: Role
eu: Rol

en: Port
eu: Ataka
