Tool API (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Logging
fi: Lokit

en: None
fi: Ei mitään

en: Message
fi: Viesti

en: Image
fi: Kuva

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: configure
fi: Muokkaa

en: An error occurred
fi: Tapahtui virhe

en: Role
fi: Rooli

en: Port
fi: Portti

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Chat
fi: Pikaviestin
