Tool API (1.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Logging
fr: Journalisation

en: None
fr: Aucun(e)

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: API Key
fr: Clé d'API

en: configure
fr: configurer

en: Model
fr: Modèle

en: An error occurred
fr: Une erreur s'est produite

en: Role
fr: Rôle

en: install
fr: installation

en: Moderation
fr: Modération

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration

en: Chat
fr: Discussion
