Tool API (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Logging
gl: Rexistro

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: Image
gl: Imaxe

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: configure
gl: configurar

en: Role
gl: Rol

en: Port
gl: Porto

en: Moderation
gl: Moderación
