Tool API (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Logging
he: רישום ביומן

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: Image
he: תמונה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: configure
he: הגדרות

en: Role
he: תפקיד

en: Port
he: פורט
