Tool API (1.0.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Logging
hi: लॉगिंग

en: None
hi: कोई नहीं

en: Message
hi: संदेश

en: Image
hi: चित्र

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: configure
hi: विन्यास करें

en: Role
hi: भूमिका

en: Port
hi: पोर्ट
