Tool API (1.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: Image
hr: Slika

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: configure
hr: prilagodi

en: Role
hr: Uloga
