Tool API (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Logging
hu: Naplózás

en: None
hu: Nincs

en: Message
hu: Üzenet

en: Image
hu: Kép

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: API Key
hu: API-kulcs

en: configure
hu: beállít

en: Model
hu: Modell

en: An error occurred
hu: Hiba történt

en: Role
hu: Szerepkör

en: install
hu: telepítés

en: Moderation
hu: Moderálás

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése
