Tool API (1.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Image
hy: Նկար

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Role
hy: Դեր

en: Port
hy: Պորտ
